AGUCUK BABY 0-12 ay aralığında geniş model ve renk seçeneğine sahip ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. AGUCUK BABY markası ile pazara sunulan ürünler; zıbın takımları, bebe takımları (ikili, üçlü, beşli), battaniye ve çeşitleri, alt açma ve havlu silgi grupları, acil bakım seti (5’li) ve iç dış zıbından oluşmaktadır. Ürünlerin tamamı 30/1 interlock penye %100 pamuk kumaştan üretilmektedir.

AGUCUK BABY kendi markasıyla üretim yapması nedeniyle, üretimde kaliteden kesinlikle taviz vermez. Bu nedenle ürünler, bebek sağlığı için gerekli uluslararası standartlara uygun olarak üretilir. Üretimde kullanılan hiçbir girdi maddesi (toxin-free) toksin içermemektedir.

AGUCUK BABY, Azo boyası ve Phathales gibi sağlık için gerekli laboratuar test sonuçlarını sağlar. Üretim, merkez şirket ve kardeş şirketler arasında koordineli olarak gerçekleştirilir. Ütüleme, paketleme, kesim ve çıtçıt merkez bünyede; dikim, baskı ve nakış kardeş şirketler bünyesinde gerçekleştirilir. Üretimde etiketleme içeriklerine ve kalitesine ayrı bir özen gösterilir. Üretim temel olarak stok bazlı olarak gerçekleştirilir. AGUCUK BABY, günlük 5000 bin adet üretim yapmaktadır. Üretimde sürecinde üzerinde durulan diğer bir konu ise tam zamanında üretimdir. Zamanında üretimi ve teslimi yapılamayacak hiçbir siparişin üretimi kabul edilmez. Alınan siparişler ise her koşulda zamanında teslim edilir.

uretim-b